Bezpłatne, ciepłe posiłki dla potrzebujących w Stołówce Anielska Przystań

Stołówka Anielska Przystań to kolejny nowy projekt, Fundacji DANTIS i Caritas Archidiecezji Lubelskiej, którego celem jest pomoc potrzebującym w postaci ciepłego posiłku.

Posiłki zapewnia Catering Anielskie Smaki prowadzony przez Fundację DANTIS. Stołówka mieści się w specjalnie przygotowanym ciepłym pomieszczeniu w Lublinie przy Al. Unii Lubelskiej 15; czynna będzie w godzinach od 10:00 do 13:30 od poniedziałku do piątku. Uroczystej inauguracji dokonał ks. Wiesław Kosicki, dyrektor Caritas Archidiecezji Lubelskiej.

• Dla naszej organizacji to kolejne ważne wydarzenie. Dzięki Fundacji DANTIS powołanej przez Caritas w celu prowadzenia działalności gospodarczej którą m.in. jest Catering Anielskie Smaki, możemy wdrażać kolejne projekty pomocowe. Schemat jest prosty, zamawiając catering w naszej Fundacji generujemy środki finansowe na pomoc potrzebującym i zapewniamy im ciepłe posiłki – podkreślał ks. Wiesław.

Caritas Archidiecezji Lubelskiej powołała Fundację DANTIS w celu prowadzenia działalności gospodarczej generującej środki finansowe na wspieranie działalności statutowej własnej oraz CARITAS. W ofercie Fundacji są m.in. sale konferencyjne, komputerowe, szkoleniowe, pokoje gościnne oraz nowo powstały Catering Anielskie Smaki oraz wspólne dzieło Stołówka Anielska Przystań. Pełna oferta cateringowa dostępna na stronie: www.anielskiesmaki-catering.pl).

Przypominamy jednocześnie, że Catering Anielskie Smaki odpowiedzialny jest za organizację i obsługę Wigilii Miłosierdzia dla potrzebujących w dniu 24 grudnia 2017 roku.

Więcej o tym wyjątkowym wydarzeniu można przeczytać tutaj.