NOWY PROJEKT

Szanowni Państwo,
Fundacja DANTIS rozpoczyna nowy projekt jakim jest utworzenie „Centrum Pomocy Psychologicznej DANTIS”. Oferujemy bezpłatną pomoc psychologiczną w stanach kryzysowych. Nasz gabinet służy pomocą uczniom, rodzicom, opiekunom, nauczycielom. Zajęcia będą prowadzone indywidualnie oraz grupowo w formie szkoleń i warsztatów w naszych pomieszczeniach jak również w placówkach oświatowych.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo w zakładce lub pod nr tel. 668 336 358

Zapraszamy do współpracy

Centrum Pomocy Psychologicznej DANTIS

20-108 Lublin, Al. Unii Lubelskiej 15

Zakładka poinformuje o nas i specjalnej ofercie pogadanek, szkoleń, warsztatów dla uczniów, rodziców oraz pracowników oświaty wraz z krótką ankietą. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu 5 minut, a nam pozwoli stworzyć ofertę idealnie dopasowaną do potrzeb Państwa placówki. Skorzystanie z oferty jest całkowicie bezpłatne, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu. Wypełnione ankiety prosimy przesyłać. na adres fundacja.dantis@gmail.com w tytule proszę wpisać nazwę placówki.

Ankiety do pobrania:

Ankieta dla pracowników znajduje się TUTAJ
Ankieta dla rodziców znajduje się TUTAJ
Ankieta dla młodzieży znajduje się TUTAJ